E hënë, 26 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

i mituri

Gjendet i pajetë i mituri në liqenin e Farkës

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në kryeqytet, teksa një 14-vjeçar është gjetur i pajetë në liqenin e Farkës. Sipas policisë, trupi...

Tentoi të grabiste lokalin në Durrës, arrestohet i mituri

Policia e Durrësit ka arrestuar një të mitur, pasi kishte tentuar të grabiste një lokal në lagjen nr.4. Uniformat blu bëjnë me dije se...

Aksidentoi të miturin në Kukës dhe u largua, 35-vjeçari vetëdorëzohet në polici

35-vjeçari që aksidentoi një fëmijë të mitur në aksin rrugor Kukës-Gostil, është vetëdorëzuar në polici. Shtetasi A.H., 35 vjeç, banues në Bushtricë, Kukës, në aksin...

I mituri dërgohet pa shenja jete në spitalin e Sarandës

Një 13-vjeçar me inicialet D.M., banor i Delvinës, ka mbërritur pa shenja jete mëngjesin e sotëm në spitalin e Sarandës. Policia është duke hetuar ngjarjen,...

Aksident i rëndë në Tiranë, humb jetën 14-vjeçari

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Tiranë, teksa një 14-vjeçar ka humbur jetën. Mjeti me drejtues shtetasin I.Z., ka përplasur fëmijën...

Ngjarje e rëndë në Kukës, mbytet në liqen i mituri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kukës, ku një 16-vjeçar është mbytur në Liqenin e Fierzës. Policia bën me dije se...

Shpëtimi i të miturit që mbahej peng nga babai në Mirditë/ Reagon Lleshaj

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka komentuar operacionin e zhvilluar sot, ku një fëmijë i cili mbahej peng prej 18 muajsh në mal është...

Artan Fuga tregon çfarë fshihet pas publikimit të videos nga Ardi Veliu

Pak ditë më parë, Ardi Veliu shokoi mbarë opinionin publik, lidhur me publikimin e një video-je të marë nga rrjetet sociale të së ëmës...

Ard Daullxhiu i ‘merr postin’ Veliut/ Rrjeti shpërthen në meme

Rrjetet sociale kanë shpërthyer pas videos së bërë publike nga Ardi Veliu. Në shenjë ‘hakmarrje’, ata kanë publikuar disa meme, ku vënë në lojë...

Skandali me videon/ Ardi Veliut i ikën ‘situata nga duart’: Ju kërkoj ndjesë

Pas komentit qesharak ndaj nënës së 15-vjeçarit të dhunuar, ku përdori edhe një video personale për të fshehur gjurmët, një tjetër reagim ka ardhur...

Të fundit

Covid në vend: Në 24 orë 288 raste, numër i ulët i të shëruarve

Në 24 orët e fundit, është regjistruar një rënie e lehtë  e rasteve të reja me Covid-19 në vend. Ministria e Shëndetësisë, informon se 288...

Përplasja me Macron, Erdogan thirrje turqve: Mos blini mallra franceze

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan u ka bërë thirrje turqve që të mos blejnë mallrat franceze. Gjatë një fjalimi në televizion, ai u bëri thirrje...

Ndryshimet kushtetuese, PPE: Rama të presë opinionin e Komisionit të Venecias

Reporteri për Shqipërinë në grupin e Partive Popullore Europiane në Parlamentin Europian, David Lega ndan të njëjtin mendim me Komisioniein për Zgjerim, Oliver Varhelyi...

“Ngrijnë” euro dhe dollari amerikan, por bien franga dhe paundi britanik  

Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet me 104.50 lekë dhe shitet 105.20 lekë duke ruajtur të njëjtat nivele me javën e kaluar. Monedha europiane...

Vasili: Opozita fiton 100 mandate, Rama bandit i zgjedhjeve

Teska edhe pak muaj na ndajnë nga zgjedhjet parlamentare, partitë politike kanë filluar fushatën dhe sulmet ndaj njëra-tjetrës. Për nënkryetarin e LSI-së Petrit Vasili, opozita...