E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

gruaja

Gjyqtari zvarrit divorcin e gruas: Ka dhe më keq

Emisioni “Stop” ishte këtë të martë në Vlorë për problemin e zonjës Ilda Malaj. Malaj është nënë e dy vajzave 7 dhe 3 vjeç. Prej...

E rëndë në Librazhd: Burri vret bashkëshorten, më pas i jep fund jetës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dragostunjë të Librazhit, ku një person ka vrarë bashkëshorten e tij dhe më pas i ka dhënë...

Përse martohet gruaja, përgjigjet Koeljo

Hamdi Nuhiju “Zahiri” është njëra prej veprave më të bukura që kam lexuar nga Paulo Koeljo. E di se një pjesë e juaj nuk pajtohet...

Gruas i kushton lidhja e dashurisë 72 milionë lekë

Në emisionin “Stop” janë trajtuar raste të mashtrimit në forma nga më të ndryshmet. Këtë herë gazetarët e “Stop” kanë sjellë në vëmendje një...

Shqiptarët tradhtojnë më lehtë gruan sesa partinë që kanë 30 vjet duke e votuar

Nga: Kreshnik Spahiu Verën e kaluar, kam kontaktuar me 6 partitë e reja të krijuara në Shqipëri. Me të gjashta unë dhe njerzit e mi, u...

Habit Agron Duka: Nuk e di a do më votojë gruaja (Arsyeja)

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka folur për koalicionin me Partinë Demokratike, dhe fushatën e zgjedhjeve të 25 prillit. I ftuar në emisionin...

E rëndë në Fier/ Krim brenda familjes, burri vret me thikë gruan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Mësohet se 29-vjeçari Demokrat Medinaj ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij Irvana Medinaj...

Kërcënoi se do i jepte fund jetës në shtëpinë e vjehrrit, gjykata lë në burg 31-vjeçarin

Gjykata e Fierit ka lënë në burg Elton Metën, i cili kërcënoi se do të vetëvritej me kallashnikov në shtëpinë e vjehrrit. 31-vjeçari që...

Kush është gruaja e Alexey Navalny e cila iu lut Putinit t’i lejonte burrin të largohej nga Rusia

Lideri opozitar rus Alexei Navalny është dërguar në Gjermani për shërim pasi gruaja e tij i është lutur presidentit Vladimir Putin që të lejonte...

Kamala Harris, gruaja që bëri histori në SHBA

Në zgjedhjen e Kamala Harris si zëvendësen e tij, kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, tregoi se është...

Të fundit

Kina nuk arrin dot objektivin në ‘zero-Covid’

Ndërsa bota lufton me variantin e ri të koronavirusit Omicron, Kina është e vendosur si kurrë më parë për të eliminuar Covid-19 brenda kufijve...

Plas sherri gjatë emisionit LIVE, konkurrentet rrihen me grushte

Një incident ka ndodhur në emisionin “It’s my love” në Kosovë, ku dy nga konkurrentet kanë goditur njëra-tjetrën gjatë transmetimit LIVE. Ina dhe Albana,...

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...