E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

“Granit Xhakës

Video prekëse/ Tifozi special i bën surprizë Granit Xhakës në “Emirates”

Një vizitor special ka qenë prezent në “Emirates” ku ka takuar Granit Xhakën. Shqiptari i kombëtares së Zvicrës ka një marrëdhënie speciale me djaloshin...

Babai i Granit Xhakës flet për gjobën: Paratë e mbledhura nga Rama do të…

Ragip Xhaka quhet babai i Taulant dhe Granit Xhakës. Njëri pjesë e kombëtares sonë dhe tjetri asaj të Zvicrës. Graniti është venë në qendër...

“Granit Xhakës do ti besoja Barcelonën apo Real Madridin”

Ish-trajneri i kombëtares zvicerane, Omar Hitzfeld ka bërë një pasqyrë të ekipit që do të udhëtojë drejt Rusisë në një intervistë për “Blick”. Ai...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...