E enjte, 29 Tetor, 2020
14.4 C
Tirana

Etiketa

Gramsh

Shpërndante heroinë, arrestohet i riu në Gramsh

Një 35-vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nӕ Gramsh. Shtetasit E.P, iu gjetën 25 doza me heroinë në automjet dhe 154.000 lekë. Dyshohet se paratë...

Tragjedi në Gramsh, humbin jetën nga Covid vjehrra dhe nusja e shtëpisë

Në një familje në Gramsh kanë humbur jetën nga Covid-19 vjehrra dhe nusja e shtëpisë. Tre pjesëtarë kanë qenë të infektuar nga Covid -19,...

Çfarë zbuloi droni në pyjet e Gramshit, dy të arrestuar

Policia ka arrestuar sot dy persona, pasi janë kapur duke kultivuar bimë narkotike. Në pranga janë vënë E. XH., 37 vjeç, banues në fshatin Grabovë,...

Gramsh/ Gjendet i mbytur në rezervuar një 40-vjeçar

Një 40-vjeçar nga Gramshi është gjetur i mbytur mbrëmjen e sotme në një rezervuar. Sipas policisë, shtetasi V.L., 40 vjeç, banues në fshatin Duzhë, dyshohet...

Dëshmitë/ Si u mbyll dosja e kryebashkiakut të Gramshit për vjedhje

Të dhëna të reja të vijim të dosjes së kryetarit të Bashkisë Gramsh, Klodian Taçe, kanë dalë në dritë, lidhur me akuzat për vjedhje...

Transportonin emigrantë të paligjshëm në këmbim të parave, bien në pranga dy durrsakët

Policia ka arrestuar sot dy të rinj në Gramsh, pasi akuzohen se kanë ndihmuar emigrantë të kalojnë kufirin në mënyrë të paligjshme në këmbim...

Aksidenti me një viktimë në Gramsh, pranga shoferit 24-vjeçar

Blutë e Elbasanit kanë vënë në pranga një 24-vjeçar, i cili duke drejtuar mjetin tip furgon nën ndikimin e alkoolit ka humbur kontrollin. Si...

Aksident i rëndë në Gramsh/ Humb jetën një person, tre të tjerë plagosen

Një aksident me një të vdekur e tre të plagosur ka ndodhur në fshatin Poroçan. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë fshatit Poroçan në...

“Gjithmonë jeta godet në një pe të këputur”, tragjedia e 5 fëmijëve jetimë

Jeta për 5 fëmijët e familjes Roçi është treguar veç mizore. Prej vitesh për ta të shkuarit në shkollë është kthyer në një sfidë....

Aksident i rëndë në Gramsh, 2 viktima dhe 8 të plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Gramsh, teksa dy persona kanë humbur jetën dhe 8 të tjerë kanë mbetur të...

Të fundit

Juve bie në Torino përballë Barçës, Sevilja dhe Dortmundi bëjnë detyrën

Përfundojnë ndeshjet e dyta në grupe të Champions League. Barcelona ka mundur pastër 2-0 Juventusin. Lacio dhe Klub Bryzh e kanë mbyllur në barazim 1-1...

Topalli prezantoi partinë e re, thumbon Ndoka: Sot “rilindi” Jozefina, urime

Sulme të shumta ka pasur ditët e fundit ndaj Jozefina Topallit dhe të gjithë eksponentëve që kanë braktisur Partinë Demokratike për të krijuar forcat...

Morata i shënon tre herë Barcelonës, asnjë gol nuk vlen

Dy herë dërgoi topin në rrjetë Alvaro Morata në pjesën e parë përballë Barcelonës në Champions League, por goat u anuluan për pozicione të...

Më shumë se 71 milionë amerikanë kanë votuar tashmë në zgjedhjet presidenciale

Amerikanët po votojnë herët për zgjedhjet presidenciale të së martës së ardhshme në shifra rekord, si rezultat i ndjenjave të forta pro ose kundër...

Nuk kemi shkop magjik, Manastirliu-qytetarëve: Mbani maskat dhe ruani distancën

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu iu ka bërë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e vendosura nga autoritetet shëndetësore. Sipas saj, vetëm në këtë mënyrë...