E shtunë, 15 Gusht, 2020
23 C
Tirana

Etiketa

Gazment Bardhi

Pro hapjes së listave, opozita e bashkuar: Rama ka frikë nga humbja e pushtetit

Gazment Bardhi, Oerd Bykykbashi dhe Petrit Vasili kanë dalë sot në një konferencë të përbashkët, ku kanë paraqitur argumentet e tyre, pse duhet të...

Bardhi: Edi Rama bën mirë të rrisë dozën e qetësuesve

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka komentuar arritjen e marrëveshjes për Reformën Zgjedhore. Ai thumbon...

Bardhi: Vendi në krizë, Rama udhëton me avionin e Air Albania-s në Paris

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi në një postim në rrjetin social Facebook shprehet se kryeministri Edi Rama “duke shfrytëzuar avionin e...

Pse u shemb Teatri? Gazmend Bardhi zbulon planin (VIDEO)

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, akuzon qeverinë se ka për qëllim të pastrojë paratë përmes grabitjes së truallit të Teatrit Kombëtar....

Bardhi: Lajme të reja nga Fronti i vjedhjes me tendera sekretë

Lidhur me përgjigjen e Ministrisë së Shëndetësisë ndaj SPAK, ka reaguar së fundmi Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi. Në rrjetin social Facebook, ai...

Bardhi publikon dokumentin: Rama nuk ka ndihmuar as 10 mijë familje në nevojë

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi akuzon kryeministrin Rama se vazhdon të mashtrojë shqiptarët, në lidhje me ndihmat për familjet në nevojë. Bardhi ka...

Bardhi: Në vend të testimeve, siç bën bota, Edi Rama flet për burg

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka thumbuar kreun e qeverisë teksa shkruan në Facebook se “në vend të testimeve, siç bën...

Gazment Bardhi-Ramës: Anulo koncesionet dhe PPP, lëri fjalët boshe

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me situatën e krijuar nga koronavirusi në vend. Ai i bën thirrje publike...

“Keqqeverisja e Ramës”/Bardhi: Kushtet për integrimin në BE mund të shtohen

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi thotë se Bashkimi Evropian mund t’i shtojë kushtet e saj për integrimin e Shqipërisë. Përmes një postimi në...

Manifestimi në bulevard/ Gazment Bardhi dhe Sahit Dollapi i bashkohen Metës

Ka nisur manifestimi i thirrur nga presidenti Ilir Meta në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, manifestimin kundër atij që e konsideron një 'grusht shteti' të...

Të fundit

U tha se do punohej natën, pala greke mbyll doganën në Kakavijë

As sot nuk ka marrë zgjidhje radha kilometrike në Kakavijë, që vijon prej tre ditësh. Ndonëse u duk se diçka do të lehtësohej, pasi...

Pala greke mbyll punën, mijëra shqiptarë kalojnë një natë tjetër rrugëve

Mijëra qytetarë do të kalojnë edhe një tjetër natë rrugëve. Pala greke në pikën kufitare të Kakavijës, ka mbyllur punën. Pak minuta pas orës...

“Janë të paktën tre vaksina që po provohen në Itali”, Brataj tregon në çfarë faze janë

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në lidhje me përpjekjet botërore për prodhimin e një vaksine ndaj COVID-19. Ai thotë se në...

“Para se të vdiste, Musine Kokalari më thirri mua dhe kunatën time”/ Dëshmia e ish-të burgosurit politik

Nga: Dashnor Kaloçi Memorie.al publikon historinë e panjohur të Musine Kokalarit gjatë periudhës që ajo ka qenë e internuar në qytetin e Rrëshenit, ku ishte internuar...

“S’mund të ndjeja shije, flokët vazhdojnë të më bien”, Sara Hoxha rrëfen pasojat e koronavirusit

Pak më herët, Sara Hoxha zbuloi me anë të një postimi në Instagram se ishte infektuar me koronavirus. Ajo ka përcjellë një tjetër postim,...