E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

gabuar

Dreka e gabuar Berisha-Meta, si fotografi e krizës!

Nga Mero Baze/ Sali Berisha nuk del shpesh nëpër restorante. Ka shumë siklete që i bëhen bashkë, kur vendos për të shkuar diku për...

“Icardi ka gabuar? Ok, jemi dakord, por fajtori kryesor është Spalletti: Ja arsyet”

I intervistuar për mikrofonat e Radio Sportiva, ish-legjenda e Interit dhe sulmues shumë i njohur, Spillo Altobelli ka folur për Mauro Icardin. Kapiteni i Interit...

Tritol dhe plumba në shtëpinë e vajzës që bëri zgjedhjen e gabuar

Vajza e Shyhretes ka kaluar momente të vështira të cilat kanë ndikuar ndjeshëm në jetën e saj dhe marrëdhënien me njerëzit. Sidorela është mbyllur...

“Djegia e mandateve e gabuar”, zyrtarët gjermanë pas vizitës në Tiranë: Jemi pro protestave, por…

Christian Hellbach, i Ngarkuari për Evropën Juglindore, Turqinë dhe Shtetet e EFTA-s pranë Ministrisë Federale të Punëve të Jashtme dhe Thomas Ossowski, i Ngarkuari...

5’ minuta për të marrë një vendim të ‘gabuar’, plasin polemikat (Video)

Real Madrid pas tre vitesh mbretërim në kompeticionin më të rëndësishëm të futbollit, do ti duhet të përballojë një eliminim dramatik nga Ajax. ‘Galaktikët’...

Berlini zyrtar: Opozita ka gabuar, po i ndjekim me vëmendje

Ministria e Punëve të Jashtme të Gjermanisë e quan të gabuar djegien e mandateve të deputetëve të opozitës. Në një prononcim për DW, Ministria...

“Ngjyrosja e Ramës”, Mustafaj: Metodë argëtuese, por në momentin e gabuar

Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj, i pranishëm në rubrikën “Opinion” në News 24 foli për zhvillimet e fundit të politikës shqiptare, retorikën si dhe...

U ngatërruan me personin e gabuar, dy hajdutët e pësojnë keq (Video)

Dy hajdutë janë ngatërruar me njeriun e gabuar në Brazil dhe më pas njëri prej tyre ka përfunduar në polici i dëmtuar. Sabrina Leite,...

I shkroi femrës së gabuar, ja si u shkatërrua karriera e talentit të Juves

Disa sulmues edhe pse kanë pasur talent për tu bërë të mëdhenj, janë ‘djegur’ nga sjellja e tyre. Ish-sulmuesi i Juventusit, Vincent Pericard është...

Dëshmia tronditëse: Futbollisti brazilian u masakrua pasi ngacmoi gruan e…

Policia braziliane ka zbuluar detaje rrëqethëse të vrasjes së futbollistit Daniel Correa Freitas, 24-vjeçarit që u gjet pa jetë dhe i masakruar të shtunën. Sipas...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...