E enjte, 1 Tetor, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

Fushë Krujës

‘Sherr në komisariatin e Fushë-Krujës”, SHÇBA përgënjeshtron Berisha

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat përgënjeshtron mesazhin e publikuar nga Ish-kryeministri Sali Berisha, për një përplasje mes punonjësve të SHÇBA-së dhe atyre...

“Sherr në narko-komisariatin e Fushë Krujës”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook-un e tij një denoncim të policit dixhital sipas të cilit ka pasur një sherr në komisariatin e...

Policit të Fushë Krujës i vënë prangat, tentoi të fusë celular në burg

Në burgun e Fushë Krujës i janë vënë prangat një gardiani sepse tentoi të fus në ambientet e burgut një aparat telefonik. Sipas informacioneve të...

Burgu i Fushë-Krujës/Ndërron jetë në rrethana të paqarta 35-vjeçari

Në burgun e Fushë-Krujës ka ndërruar jetë në rrethana ende të paqarta një 35-vjeçar nga Cërriku. Burimet thonë se 35-vjeçari kishte qenë në qeli...

“Vidhen 18 pistoleta në burgun e Fushë Krujës”

Një qytetar e ka informuar ish kryeministrin Sali Berisha për mungesën e 18 pistoletave në burgun e Fushë Krujës, për të cilat ka dyshime...

Tentativë arratisje në burgun e Fushë Krujës

Policia e Burgut të Fushë Krujës ka parandaluar një tentativë arratisje në zonën e sigurisë së zakonshme. Vetë Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve bën...

Të fundit

Tajvan, prodhohet roboti që kryen 2 mijë teste virusi në ditë

Një kompani bioteknologjike në Tajvan ka prodhuar një robot, që ka aftësinë të kryejë brenda një dite më shumë se 2 mijë teste të...

Agron Duka: Rama nuk do t’ia dijë për rregulla loje

Kreu i PAA Agron Duka tha sot në emisionin Arena se kryeministri Rama si politikan nuk do t’ia dijë për rregulla loje, kur ka interes...

Britani e Madhe, doktorët me kostum fluturues për emergjencat shëndetësore

Skuadrat e urgjencave shëndetësore dhe inxhinierët në Britaninë e Madhe thanë të martën se kishin testuar me sukses kostumin e parë fluturues në botë...

Tremujori i dytë, ekonomia në Shqipëri bie me 10%

Në Shqipëri, Prodhimi i Brendshëm Bruto shënoi një rënie të fortë, duke u tkurrur me 10.29 përqind në tremujorin e dytë të vitit, si...

Nuk ndalet Inter, 9 gola në 2 ndeshje

Inter ka shpartualluar në ndeshjen e dytë Beneventon dhe ka fituar 2-5 në transfertë ndaj Beneventos dhe bashkë me sfidën ndaj Fiorentinës ka shënuar...