E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

Erion Braçe

Si u rrahën Rama dhe Braçe në vitin ’96, zv/kryeministri nxjerr fotot

Zëvendëskryeministri Erion Braçe, ka ndarë me ndjekësit në Instagram dy foto, ku tregon si është dhunuar ai dhe kryeministri Rama në vitin 1996. Nga...

Braçe u përgjigjet fyerjeve të Dukës:I ka recituar.Jam i bindur që dy fjali nuk di t’i shkruajë

Vazhdon lufta në rrjetet sociale mes Armand Dukës, presidentit të FSHF-së, dhe zëvendëskryeministrit Erion Braçe. Ky i fundit përsëriti se shteti nuk do të...

Koronavirusi/Braçe jep detaje për pacientin e gjashtë të prekur në vend

Zv.kryeministri, Erion Braçe ka dhënë më shumë detaje për 31-vjeçarin, i cili u bë pacienti i gjashtë i prekur nga koronavirusi në Shqipëri. Përmes një...

Manifestimi/ Braçe: Shpulla e parë Metës i erdhi nga Amerika

Zv.kryeministri Erion Braçe ka reaguar në lidhje me manifestimin e mbajtur sot nga presidenti Ilir Meta. Përmes një postimi në Instagram, Braçe tha se shpullën e...

Braçe ia kthen FSHF-së: Nuk bëhet kallëzimi penal në Instagram

Zv.kryeministri, Erion Braçe ka reaguar pas deklaratave të FSHF-së për dëmtimin e stolave në stadiumin “Air Albania”. Përmes një postimi në Instagram, Braçe i bën...

Përvjetori i FRESSH/ Braçe bëhet nostalgjik, publikon fotot e para 28 viteve

Në kuadër të 28-vjetorit të themelimit të FRESSH, zv.kryeministri Braçe ka publikuar disa foto nga koha e krijimit të saj. Në fotot e publikuara në...

“Provat ia bëjnë muuu”/ Braçe komenton pushimin e çështjes gjyqësore ndaj Bashës

Zv.kryeministri Erion Braçe ka reaguar pas pushimit të gjyqit për çështjen e lobimit ndaj Lulzim Bashës. Përmes një postimi në Instagram, Brace akuzon ashpër mbylljen...

“Ooooo Zooot” Braçe tallet me Bashën, i kujton Shkodrën e përmbytur në 2009

Një deklaratë e Lulzim Bashës në Itali, ku ai foli rreth emergjencave civile në vend ka bërë që të reagojë Zv. Kryeministri Erion Braçe. Basha...

“E di që nuk janë shumë”, ja çfarë thotë Braçe për shpërblimin e Vitit të Ri

Zv.kryeministri Erion Braçe është ndalur tek shpërblimi për pensionistët. Qeveria do u paguajë darkën e Vitit të Ri 663.227 pensionistëve. Në total shuma që...

“Ngrihet natën Rama dhe i çon SMS Braçes”/ Malaj: Familja ime është kërcënuar

Pas vendimit të qeverisë për të nisur procedurat e shkarkimit nga posti i anëtarit të Këshillit Mbikëqyrës, Arben Malaj tha para Komisionit të Ekonomisë...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT