E diel, 9 Maj, 2021
27 C
Tirana

Etiketa

baba vanga

Kush ishte Baba Vanga, “Nostradamusi” i Ballkanit (VIDEO)

Profecitë e saj janë sot më të komentuarat edhe se ato të parashikuesit francez Nostradamus. Kjo pasi jo pak prej tyre kanë rezultuar të...

A u parashikua virusi misterioz kinez nga profetja e Ballkanit “Baba Vanga”

“Baba Vanga”, e lindur në Bullgari është quajtur “Nostradamus i Ballkanit” për parashikimet e saj. Deri më tani ka parashikuar saktë ngjarjet si ISIS e...

Takimi i këngëtares së njohur me Baba Vangën, si e parashikoi ajo aksidentin

Baba Vanga është bërë e famshme për shkak të parashikimeve të ngjarjeve tronditëse siç ishte sulmi i 11 Shtatorit”, krijimi i ISIS-it, apo katastrofa...

“Trump me tumor, Putinin do tentojnë ta eliminojnë”, parashikimet e Baba Vanga-s

Baba Vanga, gruaja bullgare që njihet gjithashtu si “Nostradamusi i Ballkanit” ka bërë disa parashikime të frikshme lidhur me vitin 2020. Sipas saj, Presidenti i...

Të fundit

Liderët e opozitës nuk kanë dimensionin e burrit, janë adoleshentë

Nga Spartak Ngjela Si nuk u rritën një herë në moshë individët që duan të drejtojnë Shqipërinë, apo edhe ata që e kanë drejtuar atë! Nuk...

Aksident në Berat-Skrapar, mjeti bie nga ura, plagoset rëndë 28-vjeçarja

Një aksident është regjistruar në aksin nacional Berat-Skrapar, në fshatin Vërtop. Mjeti tip Audi,me targa AA 723 LK, që drejtohej nga një 28-vjeçare është rrëzuar...

Kosovë / Shënohen 97 raste të reja me COV*D-19, rritet numri i viktimave

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Armando Sadiku shënon dy gola në Bolivi

Mungesa e golit në kampionatin e Bolivisë, ku është transferuar gjatë merkatos së janarit, kishte filluar t’i shndërrohej në një makth Armando Sadikut Por më...

Tiranë / 3 aksidente brenda orës, për fat të mirë pa pasoja të rënda

Tiranë/Informacione paraprake Më datë 09.05.2021, rreth orës 14:10, në rrugën “Gjin Bue Shpata” mjeti me drejtues I. S., ka përplasur biçiklistin shtetasin V. Sh., 65...