E hënë, 28 Shtator, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

armand peza

A do të lejohen dasmat këtë verë? Një lajm i shkëlqyer për çiftet e reja

Një shqetësim i madh për çiftet që kishin caktuar datën e dasmës, ishte nëse do të mbahej ceremonia apo jo. Pandemia ndryshoi totalisht jetën...

Të fundit

“Ne nuk jemi mysafirë, por pronarë”/ Erdogan tjetër paralajmërim për grekët

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka bërë sërish një paralajmërim për Greqinë, sa i takon situatës në Mesdheun Lindor. Erdogan i cili ka rënë...

Dënohet me 4 vjet burg ish-ministrja e Brendshme e Maqedonisë së Veriut

Ish-ministrja e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut, Gordana Jankullovska, të hënën në mbrëmje është dërguar në burg për vuajtjen e dënimit prej...

Moti i keq në Greqi, zhduken 3 persona në ishullin Mitilini

Tre persona rezultojnë të zhdukur në Greqi, pas përmbysjes së një varke peshkimi në ishullin e Mitilinit. Varka në të cilën ata ndodheshin, u përmbys...

Pandemia, 14 lojtarë dhe anëtarë të stafit të Genoa-s pozitivë me C*VID-19

14 lojtarë dhe anëtarë të klubit të Xhenovas kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Fillimisht u shfaq pozitiv portieri Perin dhe Schone por tashmë mediat italiane...

Vorë/ I zaptojnë shtëpinë, i marrin dhe fondin e tërmetit pa titull pronësie

Astrit Gjoka është pronar i një trualli dhe ndërtimi të regjistruar në hipotekë, por banesa është zaptuar sipas tij nga dy vëllezërit Kepi, njëri...