E enjte, 29 Tetor, 2020
14.4 C
Tirana

Etiketa

ardit gjebrea

Nipërit e aktores së njohur: Nënës i është djegur USB-ja (VIDEO)

Pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” kanë qenë nipërit e aktores së njohur Florinda Mazreku, të cilët i kanë bërë një surprisë të...

Rozana Radi flet për marrëdhënien e saj me partnerin (VIDEO)

Rozana Radi ishte e ftuara e radhës këtë të dielë në rubrikën “Tani mund të këndosh” në “E diela shqiptare”. Si rrallëherë vendosi të...

“I pashë me sytë e mi në dhomën e gjumit”, Vilma rrëfen dhunën e tradhtinë nga ish-burri

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare, ka qenë Vilma, një grua e cila prej vitesh është dhunuar nga burri...

Ethet e garës në “Kënga Magjike”, zbulohet pjesëmarrësja e parë dhe data kur do rikthehet festivali

“Kënga Magjike” drejtuar nga Ardit Gjebrea, pavarësisht pandemisë do të organizohet. Së fundmi, është zbuluar edhe pjesëmarrësja e parë e festivalit të përvitshëm të...

U divorcua nga bashkëshorti para 38 vitesh, fëmijët nuk pranojnë të takojnë të ëmën

Jonila Gjini nuk ka ndarë vetëm historinë e saj të dhimbshme, humbjen e motrës në aksident, tek rubrika “Ka një mesazh për ty”. Ajo...

“Mjekët e futën në sallë dhe në spital mbeti”, rrëfimi tronditës i 17-vjeçares (VIDEO)

Rubrika “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë tepër të vështirë të 17-vjeçares, Vjosana. Ajo në studio rrëfeu...

Vajza nuk mban dot lotët nga surpriza e të atit (VIDEO)

Rubrika “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë tepër të vështirë të zotit Ëngjëll. Bashkëshortja e tij ndërroi...

“Dhurata më e bukur, nga Ana!” Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen

Gjatë festës së ditëlindjes me VIP-a të Ardit Gjebresë, surpriza më e bukur për të erdhi nga Anna! Ardit Gjebrea feston sot 57-vjetorin e lindjes...

E rrallë/ Dy motrat: Shoqja na strehoi në ’97 pa asnjë lloj detyrimi

Dy motrat nga qyteti i Beratit rrëfyen në rubrikën ”Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan historinë e veçantë të jetës së tyre....

Ilda Bejleri lë Top Channel? Fotografohet në krah të Ardit Gjebreas

Bukuroshen Ilda Bejleri e kemi parë me Edi Manushin në emisionin ‘Procesi Sportiv’. Pas disa muajsh së bashku, duket se moderatoren do ta shohim në...

Të fundit

Juve bie në Torino përballë Barçës, Sevilja dhe Dortmundi bëjnë detyrën

Përfundojnë ndeshjet e dyta në grupe të Champions League. Barcelona ka mundur pastër 2-0 Juventusin. Lacio dhe Klub Bryzh e kanë mbyllur në barazim 1-1...

Topalli prezantoi partinë e re, thumbon Ndoka: Sot “rilindi” Jozefina, urime

Sulme të shumta ka pasur ditët e fundit ndaj Jozefina Topallit dhe të gjithë eksponentëve që kanë braktisur Partinë Demokratike për të krijuar forcat...

Morata i shënon tre herë Barcelonës, asnjë gol nuk vlen

Dy herë dërgoi topin në rrjetë Alvaro Morata në pjesën e parë përballë Barcelonës në Champions League, por goat u anuluan për pozicione të...

Më shumë se 71 milionë amerikanë kanë votuar tashmë në zgjedhjet presidenciale

Amerikanët po votojnë herët për zgjedhjet presidenciale të së martës së ardhshme në shifra rekord, si rezultat i ndjenjave të forta pro ose kundër...

Nuk kemi shkop magjik, Manastirliu-qytetarëve: Mbani maskat dhe ruani distancën

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu iu ka bërë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e vendosura nga autoritetet shëndetësore. Sipas saj, vetëm në këtë mënyrë...