E shtunë, 31 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

aksident

Aksident në Vlorë, makina përplas këmbësorin

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë. Një mjet ka përplasur një këmbësor që po kalonte rrugën. Personi i plagosur është transportuar me...

Elbasan/ Makina përplas për vdekje 20 vjeçaren

Një aksident me pasojë jetën ka ndodhur në Elbasan. Burimet paraprake njoftojnë se një makinë tip “Golf” ka përplasur një kalimtare. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen...

E rëndë në Tajlandë: Autobusi përplaset me trenin, 20 viktima dhe 30 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tajlandë ku një autobus u përplas me një tren. Për pasojë mbetën të vdekur 20 persona ndërkohë që...

Durrës, aksidentoi për vdekje 57-vjeçarin: Arrestohet drejtuesi, mori hak për vrasjen e babait

Policia zbardhi shkakun e ngjarjes rrugore të ndodhur ditën e djeshme në Rromanat të Durrësit, duke arrestuar 41-vjeçarin M.I, i cili aksidentoi për vdekje...

Aksident te Ura e Dajlanit, makina përplaset me motorin

Një aksident automobilistik është regjistruar paraditen e sotme tek Ura e Dajlanit në Durrës. Një makinë është përplasur me një motomjet i cili drejtohet nga...

Aksident i rëndë në aksin Pogradec-Tiranë, dy të plagosur

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në Pogradec, ku dy persona kanë mbetur të plagosur. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, në aksin...

Detaje të reja nga aksidenti në Fushë Krujë, automjeti ‘Audi’ ishte vjedhur në Laç

Zbardhen detaje të reja nga aksidenti i ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Fushë Krujë-Kurbin, ku humbi jetën pasagjeri 26 vjeçar dhe u plagos...

Fushë Krujë: ‘Audi’ del nga rruga dhe përplaset me bordurën, humb jetën 26-vjeçari

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar mëngjesin kësaj të mërkure në rrugën Fushë Krujë-Kurbin. Drejtuesi i automjetit tip ‘’Audi’’ humbi kontrollin duke u përplasur...

Aksident i rëndë në autostradën Durrës-Tiranë

Një aksident ësshtë shënuar mbrëmjen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë pranë kthesës së Shijakut. Ende nuk ka informacione për shkaqet e aksidentit, dhe nëse ka...

Aksidenti tragjik i merr jetën ish-futbollistit të Milanit

Një aksident tragjik tronditi botën e futbollit në Itali. Ish-futbollisti i të rinjve të Milanit, Simonlunka Agacone (39-vjeç) dhe Mateo Raveto (36-vjeç), humbën jetën pasi...

Të fundit

Mbi 9 milionë raste me COVID-19 në ShBA

Shtetet e Bashkuara prijnë për nga numri i rasteve me COVID-19 në botë me rreth 9 milionë të infektuar. Ndërkohë të dhënat tregojnë se...

Tërmeti në Turqi, shënohet viktima e parë shqiptare

Është shënuar viktima e parë me origjinë shqiptare nga tërmeti tragjik në Izmir. Ambasadori shqiptar në Turqi, Kastriot Robo ka deklaruar se viktima është...

Bilanci i pandemisë/ Humbin jetën 7 pacientë, infektohen 241 persona

Ministria e Shëndetësisë, ka konfirmuar se në 24 orët e fundit janë zbuluar 241 raste të reja me koronavirus nga 1260 testime të kryera...

Barcelona rrezikon falimentin, ja arsyeja

Një lajm shokues ka qarkulluar në mediat prestigjioze spanjolle. Pretendohet se Barcelona mund të shkoj drejt falimentit. Sipas “RAC1”, nëse klubi katalanas nuk arrin...

Pas 19 ditësh izolim Ronaldo rikthehet në stërvitje

Pas 19 ditësh izolim dhe tre testesh pozitive, Cristano Ronaldo ka arritur të fitojë betejën me Covid-19. Ekipi i Juventusit ka deklaruar përmes një...