E diel, 28 Nëntor, 2021
15.5 C
Tirana

Etiketa

Agron Shehaj

Zgjedhjet për kreun e PD/ Shehaj denoncon: Vëzhguesja ime u dhunua

Agron Shehaj, i cili kandidoi për kreun e Partisë Demokratike, ka denoncuar faktin se vëzhguesja e tij në zgjedhjet e 13 qershorit Enkeleda Çela,...

Basha e ftoi të bashkohen kundër Ramës, ja çfarë thotë Shehaj

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj i cili nuk arriti të fitonte zgjedhjet për kreun e partisë, komentoi ftesën e kryetarit të zgjedhur Lulzim...

Mori 15% të votave/ Shehaj: Mijëra demokratë nuk kanë mundur të votojnë

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike, Agron Shehaj i cili nuk arriti të fitonte zgjedhjet për kreun e partisë, deklaroi se mijëra demokratë, nuk...

Humbi përballë Bashës për kreun e PD-së, reagon Agron Shehaj

Kandidati për kryetari i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka reaguar për herë të parë pasi humbi zgjedhjet e zhvilluara për kreun e kësaj force...

PD/ Voton i fundit nga kandidatët Agron Shehaj, ja fjala e tij për median

I fundit në rradhë nga kandidatët për kreun e Partisë Demokratike që votuan sot ishte Agron Shehaj. Në fjalën e tij pas hedhjes së...

Sot kreu i ri i PD-së, ja ku u mbështetën më shumë sfidantët

Heshtja është e vetmja “zhurmë politike” në korridoret e Partisë Demokratike, ndërkohë që sot votohet pre kreun e ri të PD-së. Si rrallherë që...

Fati i kryetarit të PD-së, 3 kandidatët që do të sfidojnë Lulzim Bashën

Nga: Marsela Sinani Lulzim Basha 47 vjeç, Fatbardh Kadilli 55 vjeç, Edith Harxhi 48 vjeçe dhe Agron Shehaj 44 vjeç, aderojnë në të njëjtën parti,...

Shehaj: Pa ndëshkueshmërinë e politikanëve nuk ka përparim

Agron Shehaj, kandidat për kryetar të PD, thotë se në krye të PD duhet të vijnë njerëz të pakorruptuar, që të punojnë për interesin...

Shehaj thirrje demokratëve: Votoni për ndryshimin, ta kthejmë PD në fituese

Kandidati për kryetar i Partisë Demokratike, Agron Shehaj i ka bërë thirrje demokratëve që të dalin dhe të votojnë më 13 qershor, për kreun...

Humbja e zgjedhjeve/ Shehaj tregon tre gabimet që bëri Basha

Kandidati për kryetar i Partisë Demokratike, Agron Shehaj deklaroi se kryedemokrati Lulzim Basha, bëri tre gabime që i sollën kësaj force politike humbjen e...

Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...