E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

Stresi i lë komente Noizyt: Veliaj dhe Rama e meritonin një mësim

Nuk kanë të ndalur replikat mes reperëve. Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi, i ka kthyer përgjigje rivalit të tij Rigels Rajku (Noizy). Ky i fundit, pak ditë më parë tha se është dakort që të bëhen bashkë për të ndihmuar familjen e Klodian Rashës. Lidhur me këtë çështje, një reagim është pasuar nga Stresi.

Në koment, poshtë videos ku Noizy flet për nismën për familjen Rasha, Stresi shkruan se nuk zgjidhet çdo gjë me lekë, dhe se kryebashkiaku Erion Veliaj bashkë me kryeministrin Edi Rama e meritonin një mësim, referuar protestave ku mori pjesë edhe vetë.

“Met then drejten o gelsi e meritonin nje mesim si erjona veliaj dhe edvina. Ne diten e pare ishte ne zi e gjith Shqipria, sa per familjen Rasha nga Dibra zoti ju dhent force JEMI me ju ne cdo kontribut une Po nuk zgjidhet cdo gje me lek se…”, shkruan Stresi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bien infektimet, Kosova lehtësohen masat anti-Covid

Gjatë ditëve të fundit është vënë re një situatë diku më e përmirësuar në Kosovë, si pasojë e koronavirusit vdekjeprurës. Teksa numri i të...

I dogjën makinën, ja kush ishte ‘shënjestra’

Një automjet tip "BMW X5" u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen 15 në Durrës, duke u djegur plotësisht në pjesën e...

Rama i sigurtë për fitoren, bën bilancin para zgjedhjeve

Në një konferencë për mediat, kryeministri Rama u ndal tek përmbytjet në vend, duke thënë që jemi përmisuar në krahasim me vitet e kaluara....

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...