Foto Galeri

S’ka më dyshime, ja përse Meghan Markle i dha fund martesës së parë

               Publikuar në : 15:06 - 16/05/19 marsela

Meghan Markle, para se të kurorëzonte dashurinë me princin Harry, më 10 shtator 2011 ajo u martua me producentin e filmave, Trevor Engelson, në Xhamajkë.

Ndërsa aludohej për divorcin, tashmë është mësuar arsyeja pse ndodhi ndarja mes tyre. Çifti i dha fund martesës dy vite më pas, e ndërsa arsyeja s’ka të bëjë aspak me një tradhti.

Arsyeja është mjaft e thjeshtë: “Dallime të papajtueshme” mes tyre! Problemi mes tyre ka qenë distanca, pasi angazhimet profesionale i detyruan që të qëndronin larg njëri-tjetrit.

“Problemi me martesën e tyre ishte distanca. Sapo u martuan, Meghan nisi përfshirjen në serialin “Suits”, dhe teksa ajo gjendej në Toronto, ai jetonte në Los Angeles. Marrëdhënia thjesht nuk zgjati”.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT