Kuriozitete

Interneti ‘zien’ me lajmet për mashtrim, ja si relaksohet Loredana

               Publikuar në : 15:27 - 16/05/19 S.N

Padyshim që lajmi i bujshëm për përfitimin e 700 mijë frangave duke mashtruar nuk ka ndikuar aspak mirë në imazhin e Loredanës, e cila mbajti edhe një konferencë për të dhënë versionin e saj të ngjarjes.

Megjithatë, reperja ka vendosur të lërë pas thashethemet dhe lajmet për të, duke u fokusuar te karriera, por edhe te familja.

Së fundmi ajo ka kaluar kohë me të bijën Hana, teksa ka postuar foto të vogëlushes. Loredana ka motivin më të mirë për t’u relaksuar, pikërisht të bijën e saj.

Kujtojmë se pak ditë pas publikimit të skandalit, ajo nisi xhirimet për klipin e ri.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT