E premte, 28 Janar, 2022
4.5 C
Tirana

Si rrallë herë/ Basha në timon, ironizon Ramën: Tani e zbuloi Dua Lipën?

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka treguar detaje lidhur me udhëtimet e tij në makinë, teksa luan rolin e shoferit.

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Log, Basha tregoi rrymën e muzikës që dëgjon teksa udhëton.

Ndër të tjera, Basha ironizoi kryeministrin Edi Rama, i cili së fundmi ka nisur që të dëgjojë këngëtaren shqiptare, Dua Lipa.

“Ta ulim pak temperaturën? Muzikë dëgjoj! Rama tani ka zbuluar Dua Lipën. Unë dëgjoj Pop, Rock, muzikë shqiptare. Por e kaloj me telefona,”-tha Basha.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesazhet e Nokës me Nikollën e Manjën/Alibeaj: “Foltorja” bashkëpunon me Ramën

Në seancën e djeshme plenare të zhvilluar në Kuvend, mediat kanë kapur bisedat nga celulari i deputetit demokrat Flamur Noka, që ka zhvilluar në...

“Non grata”, Berisha: Kam bindjen se SHBA do ta korrigjojë gabimin

Për Berishën, deklarimi “non grata” nga ana e SHBA-së, është i bazuar në shpifje. Në emisonin "Opinion" në Tv Klan, Berisha ka deklaruar se...

“Urdhër nga Rama për të sulmuar FSHF-në”? Veliaj e thotë troç

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka hedhur poshtë në mënyrë kategorike hipotezën nëse me urdhër të Ramës ka sulmuar FSHF-së. I ftuar...

Rama bën parashikimin e ‘frikshëm’: Më 6 mars futet Meta, bashkohet me Berishën

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Open”, kryeministri Edi Rama ka bërë një parashikim për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit. Ai ka thënë...

Reshje dhe borë, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Vendi ynë për ditën e premte pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti do të nisë me kthjellime dhe...