Kronikë

Video/Shashka drejt godinës, thyejnë xhamin e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë

               Publikuar në : 19:55 - 13/05/19 marsela

Ka mbërritur tek Drejtoria e Përgjithshme e Policisë marshimi i qytetarëve, të cilët kanë sfiduar motin e keq dhe i janë përgjigjur thirrjes së opozitës. Në krye të marshimit është kreu i opozitës, Lulzim Basha.

Protestuesit janë ndalur përpara Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë dhe po hedhin fishekzjarre, shashka dhe flakadanë drejt godinës.

Burime për “Tirana Today” konfirmojnë se vijohet të qëllohet, e ndërsa protestuesit kanë thyer xhamin e derës.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT