E hënë, 3 Gusht, 2020
34 C
Tirana

S’është më sekret/ Olsi Bylyku dhe e dashura e tij e çojnë lidhjen në një tjetër nivel

Më të lexuarat

“Po kthehen në vatra potenciale”, Manastirliu bën thirrjen e rëndësishme

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu përmes një postimi në rrjetin social Facebook njofton se festat apo ditëlindjet po kthehen në vatra potenciale dhe si...

Tjetër bilanc i rëndë nga koronavirusi në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar 5 viktima nga koronavirusi. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën...

U paraqit në gjendje të rëndë tek Sanatoriumi, ndërron jetë mjeku i njohur shqiptar

Mjeku Anibal Byberi nuk ia ka dalë dot mbanë me COVID-19. Mjeku ishte i shtruar në spitalin "Shefqet Ndroqi", por për fat të keq...

Kryeministri i Kosovës rezulton pozitiv me koronavirus

Kryeministri kosovar, Avdullah Hoti, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hoti, përmes një postimi në Facebook. Ai shkruan se...

OBSH bën paralajmërimin aspak pozitiv lidhur me pandeminë

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Ghebreyesus së fundmi bëri një paralajmërim aspak pozitiv lidhur me pandeminë e koronavirusit. Ai theksoi se efektet...

Shkencëtarja që u arratis nga Kina: Koronavirusi doli nga një laborator ushtarak

Specialistja e virologjisë në shkollën e Shëndetit Publik në Hong Kong, Li Meng-Yan, ka deklaruar se koronavirusi e ka origjinën nga një laborator që...

“Ka njerëz që kanë turp nga infektimi, 10 të shtruar nga moshat 25-40 vjeç”, mjekja lëshon alarmin

Mjekja Silvana Bala, ka trajtuar një problematikë që është shfaqur me qytetarët në vend, të cilët kanë turp të pranojnë se janë infektuar. Për...

“Fatkeqësisht dominojnë edhe moshat e reja”, mesazhi i fortë i mjekes

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar në rrjetin social Facebook, mesazhin e Dr. Migena Qato e cila shprehet se në spitalet COVID-19, fatkeqësisht...

Të rritesh në kohë krize, biznesi që u zhvillua gjatë periudhës së pandemisë

Orientimi i burimeve drejt prodhimit të maskave i mundësoi kompanisë së prodhimit të tekstileve, SAM, jo vetëm të kompensonte rënien e porosive nga partnerët...

Policia arreston 2 shoferë, bllokon 19 leje drejtimi

Policia e Shtetit bën me dije se kanë përfunduar në pranga 2 shoferë për drejtim mjeti në gjendje të dehur, ndërsa janë bllokuar 19...

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku gjithnjë është treguar tejet i rezervuar kur fliste për jetën e tij personale.

Për muaj të tërë ai ka qenë i lidhur me një bukuroshe brune dhe u deshën disa paparacë që romanca e tij të bëhej publike.


Edhe pasi ata u fotografuan në disa vende bashkë të kapur për dore, prapë se prapë Olsi nuk reagonte duke lënë të nënkuptohej se donte që të mbante “sekret” lidhjen.

Mirëpo lidhja e tyre tashmë nuk është sekret dhe madje vetë aktori publikon herë pas here foto ku shfaqet me të dashurën.

Ditën e sotme ai ka qenë i ftuar në emisionin “Ditë për ditë”, në “Tv Klan”, prej ku është shprehur publikisht se partnerja ka arritur që ta njohë më mirë nga sa ai ka njohur veten. Ata e kanë kaluar marrëdhënien e tyre në një tjetër nivel. Aktori i humorit tashmë bashkëjeton me femrën që i ka vjedhur zemrën dhe mund të themi me bindje se gjërat tashmë po bëhen shumë serioze.

Lexo edhe :   Ibra: Mund të luaj në të njëjtin nivel deri në moshën 50-vjeçare
- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Euro zbret në nivelin më të ulët që para fillimit të pandemisë

Monedha e përbashkët ka shënuar një rënie të fortë sot në tregun e brendshëm valutor. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro...

Nga 1 deri në 3 milionë lekë gjobë, ndëshkohen 8 lokale në Lezhë

Policia e Qarkut Lezhë ka ndëshkuar me masë administrative 1 milion lekë të reja dhe mbyllje të aktivitetit për një periudhë 6-mujore, 3 administratorë...

Itali/ Inaugurohet ura e re, pas rrëzimit që shkaktoi dhjetëra viktima

Zyrtarët në qytetin italian, Gjenova, janë duke inauguruar një urë të re, në vendin ku ndodhi incidenti tragjik dy vite më parë. Kujtojmë se si...

Nesër priten reshje të dobëta, temperatura maksimale në 36°C

Sot pasdite (e hënë, dt. 03) nuk priten reshje. Nesër (e martë, dt. 04), priten reshje të dobëta ose lokalisht të dobëta në qarqet...

Detajet/ Kush janë prokurorët që kërkuan hetimin e pasurisë së Ylli Ndroqit

Prokurorët e SPAK që kanë drejtuar hetimin pasuror të Ylli Ndroqit janë Vladimir Mara dhe Dritan Prençi. Dy prokurorët kanë kërkuar sekuestrimin e pasurive...