E premte, 24 Shtator, 2021
13.5 C
Tirana

Salianji “kërcënon” Ramën: Largohu ose do të vuash pasojat

Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji përmes një komunikimi në media është shprehur se protesta do arrijë qëllimin e saj dhe do jetë një revoltë e madhe popullore.

Salinanji paralajmëroi se sa më shumë të zgjasë Edi Rama agoninë e vetdo të ketë kosto të mëdha personale. 

“Protesta do arrijë qëllimin.  

Do të jetë manifest dhe revoltë e madhe që tregon papajtueshmërinë me Ramën dhe qeverisjen e tij.  

Sa më shumë të zgjasë Edi Rama agoninë e vet do të ketë kosto të mëdha personale”- deklaroi Salianji.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...