E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

Salianji

Ervin Salianji: Jemi në tepricë drejt marrjes së mandatit të 6 në Korçë

Ervin Salianji: “Si koalicion jemi 2 mijë vota para PS dhe  jemi në tepricë drejt marrjes së mandatit të 6. Në kemi tejkaluar objektivin....

Salianji nga Korça: Energjia e të rinjve, garancia për fitoren e thellë

Gjatë një takimi të zhvilluar me të rinjte e qytetit të Korces, kandidati për deputet i partisë Demokratike Ervin Salianji shfaqet entuziast me energjinë...

“Dukej sikur jepte fjalimin e lamtumirës”, Salianji zbulon strategjinë e PD për të fituar zgjedhjet

Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji, ka komentuar në "News 24" fjalimin e kryeministrit Rama një ditë më parë në Elbasan, në mbledhjen e grupit...

Më mirë Saliu se Salianji

Nga: Lorenc Vangjeli Është debati tipik i një panairi të vogël kotësish. Verë, vapë e det, por edhe pandemi, pasiguri e panik. Mes ketyre dy...

Koha për protesta? Salianji zbulon lëvizjen e fundit të PD-së

Nga Korça, ish deputeti i PD, Ervin Salianji, ka thënë se nuk është koha për proteta politike. Ai është shprehur se kanë dalë sërish...

Vetëizolohet Salianji: Shpëto veten, familjen dhe ruaj shoqërinë

Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji është vetëizoluar për t’u mbrojtur nga koronavirusi. Ai ka publikuar një foto në rrjetin social Facebook, krah së cilës shkruan “më...

Salianji-Lleshajt: Pse nuk ndalohet makina e blinduar e vëllait të Ramës

Në një dalje publike për mediat, ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji ka folur për makinën me të cilën lëvizi kryeministri Rama pas arrestimit të...

PD sfidon hapur Ramën: S’ka më ‘KÇK’, ka vetëm ‘KÇL’

“KÇK” e rithënë shpesh nga kryeministri Rama u përkthye si “Kap ça të kapësh”, dhe i vishej si dukuri gjyqtarëve e prokurorëve. Mirëpo paska...

Dosja “Babale”/ Salianji dënohet me 1 vit burg

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji është dënuar me 1 vit burg. Gjykata vendosi sot të shpallë fajtor Albert Veliun, duke e dënuar me...

Basha i del në mbrojtje Salianjit, sulmon me emra

Pak më herët, ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji tha se nuk i druhet vendimit që do të marrë nga Gjykata për dosjen “Babale”, pasi...

Të fundit

Itali/ Krijohet molekula që kuron sëmundjen e Parkinsonit

Një molekulë që shkon direkt në tru për të shuar simptomat e sëmundjes Parkinson. Kjo  është ajo që studiuesit e Universitetit Shtetëror të Milanos...

Kinematografi/ Nëse po kërkoni aksion në ekran, Tirana Today sjell rekomandimin

Titulli: “Wrath of Man” Zhanri: Aksion, Thriller, Krim Viti: 7 maj 2021 Kohëzgjatja: 1 orë e 59 minuta Regjia: Guy Ritchie Aktorët: Jason Statham, Holt McCallany, Josh Hartnett Një nga...

Covid-19/ Brataj: Parashikohet një valë e re në vjeshtë

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj deklaroi se ka një parashikim, për një valë tjetër të Covid-19, gjatë stinës së vjeshtës. Deklarata e Brataj...

Bisedime me SHBA? Motra e Kim Jong un paralajmëron Uashingtonin: Do zhgënjeheni

Motra e Kim Jong-un ka hedhur poshtë shpresat për një përparim në bisedimet për armët bërthamore me SHBA, duke paralajmëruar Uashingtonin se do të...

A duhet të krijojmë heronj për të frymëzuar rininë në krizë besimi?

Nga: Mentor Kikia Shoqërisa shqiptare është në krizë. Muk është thjeshtë krizë ekonomike, për bukë dhe rroba. Eshtë kriza e madhe e besimit, kriza e...