E martë, 21 Shtator, 2021
18.5 C
Tirana

Rama sfidon protestuesit, shfaqet ‘live’ nga qyteti i Beratit

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me operatorë turistikë të qarkut të Beratit. Në një kohë kur tashmë po marshohet drejt Kryeministrisë, ku kanë mbërritur miëjra qytetarë nga e gjithë Shqipëria, Rama ka zgjedhur që të sfidojë protestuesit duke u shfaqur live në faqen e tij në Facebook.

Kryeministri Rama ka komentuar ditën e djeshme protestën e opozitës, ku tha se i vjen keq për Lulin dhe Monën, ndërsa shtoi se dëmi nuk është aspak ndaj Partisë Socialiste, por ndaj Shqipërisë, duke penguar kështu integrimin e vendit.

ERTV Live😊: Berat, me operatorët turistikë të qarkut – Rilindja Urbane sot po dëshmohet si forcë zhvillimi ekonomik

Publiée par Edi Rama sur Samedi 16 mars 2019

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...