E martë, 28 Shtator, 2021
19.5 C
Tirana

Rama i sëmurë? Ish-deputeti tallet rëndë: Meqë je mirë, bëj një video live në ERTV

Klevis Balliu ka zgjedhur që t’ia kthejë me të njëjtën monedhë reagimit të Ramës, pasi aludoi se ishte shtruar në një spital privat. Ish deputeti i PD-së, një ditë më parë çoroditi rrjetin, duke e bërë kryeministrin Rama të sëmurë.

Sipas tij, gjendja e tij shëndetësore ishte rënduar tej mase nga protesta e opozitës. Jo vetëm Endri Fuga, por edhe vetë kryeministri Rama u kujdesën që ti kthenin një përgjigje tallëse vetë Klevis Balliut. Ky i fundit, marrë shkas nga reagimi i Ramës, flet sërish me tone ironike.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   "Paqe" mes Kurtit e Ramës?Sa ndikoi faktori ndërkombëtar për të "shkrirë akujt"

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...