E hënë, 24 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Postoi fotot erotike të ish-bashkëshortes së tij, gjykata dënon të riun grek

Një i ri për të cilin ish-gruaja e tij ankohej se kishte krijuar një profil në një rrjetin social Facebook me emrin e saj, dhe postonte aty foto të saj me përmbajtje erotike, është dënuar nga një gjykatë në Greqi me vetëm dy muaj burg.

Dënimi i tij u shqiptua nga gjykata, e cila e shpalli fajtor 25-vjeçarin për transmetim, shpallje dhe shpërndarje të të dhënave personale. Ai nuk mori pjesë në gjyq dhe avokati i tij që e përfaqësonte, mohoi të kishte postuar fotot në fjalë, me arsyetimin se postimi është bërë nga vetë paditësja.

Gruaja pretendoi se kishte parë fotot e saj të publikuara gjatë një debati, kur i rrëmbeu celularin ish-bashkëshortit dhe ai u tha të afërmve se e kishte bërë për… qejf!

Burimi i lajmit: protothema. Përshtatur nga Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Rama: Presidentin e ri do ta zgjedhim ne, do i kthejmë dinjitetin asaj zyre

Kryeministri Rama tha sot në mbledhjen e Grupit Parlamentar, se Partia Socialiste do të nisë punën për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës...

Mbyllja e shkollave për 3 ditë/Aktivistët: Ministrja bën meteorologen

Për tre ditë, shkollat do jenë të mbyllura për shkak të motit të acartë. Lidhur me këtë vendim, aktivistë të Qëndresës Qytetare kanë protestuar...

“E mbyllim në shkurt”/Rama mbledh Grupin Parlamentar të PS, ja çfarë do ndodhë

Në mbledhjen e Grupit Parlamentar, kreu i qeverisë Edi Rama iu është drejtuar socialistëve të angazhohen seriozisht në procesin e këshillimit kombëtar. Ai vuri...

Basha: Berisha po vë interesat e tij personale mbi ato të demokratëve!

Në Shqipëri zgjedhjet e pjesshme, të parakohshme lokale, më 6 mars, për të zëvendësuar kryetarët e gjashtë bashkive, që iu ka mbaruar mandati, priten...

“20 vite korrupsion në krye të FSHF”, Prokuroria nis hetimet për Armand Dukën

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka. Hetimet kanë nisur, pas referimit të bërë nga Policia...