Aktualitet

Plagosja e 37 vjeçarit në Lezhë, identifikohet autori


               Publikuar në : 21:15 - 10/09/19 M. S

Policia ka zbardhur ngjarjen në Lezhë, ku një 37-vjeçar është plagosur me armë zjarri. Në spitalin Rajonal Lezhë është paraqitur shtetasi A.K. 37 vjeç, banues në Lezhë, i plagosur lehtë në këmbë, dyshuar nga armë zjarri. Nga hetimet paraprake, policia bën me dije se kanë identifikuar si autor të dyshuar shtetasin A.D., ku po punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij. Shkak për këtë plagosje dyshohet një konflikt i çastit, ndodhur për motive të dobëta.

Njoftimi i policisë:

Policia identifikon autorin e plagosjes së 37 vjeçarit.

Vijon ndjekja për kapjen e tij.

Rreth orës 20:16, te spitali Rajonal Lezhë është paraqitur shtetasi A.K. 37 vjeç, banues në Lezhë, i plagosur lehtë në këmbë, dyshuar nga armë zjarri.

Në vendngjarje në qytet Lezhë, kanë mbërritur menjëherë forcat policore, ku nga hetimet paraprake kanë identifikuar si autor të dyshuar shtetasin A.D., ku punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij.

Shkak i plagosjes dyshohet një konflikt i çastit, i ndodhur për motive të dobëta. Vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT