Kryesore

Kuqezinjtë shënojnë golin e parë kundër Islandës


               Publikuar në : 21:22 - 10/09/19 user tir

Kuqezinjtë sapo kanë shënuar golin e parë!

Shqipëria ka kaluar kështu në avantazh përballë Islandës. Golin e shënoi Kastriot Dermaku, në minutën e 32-të. Ndeshja Shqipëri-Islandë ka filluar në orën 8:45 në “Elbasan Arena” dhe mund të themi me bindje se situata, të paktën deri më tani, është në favor të kuqezinjve.

 

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT
Këtë e pëlqejnë %d blogues: