E premte, 26 Shkurt, 2021
9 C
Tirana

Përfshihet nga flakët një banesë në Kamëz (Foto)

Një banesë në Kamëz është përfshirë nga flakët.

Policia raporton se ka rënë zjarr në katin e dytë të banesës me qera të shtetases L.T, ku ka vetëm dëme materiale.

Njoftimi i plotë: “Tiranë/Informacion paraprak.

Më datë 13.06.2020, rreth orës 16:15, në Kamëz, në rrugën “Xhorxh Bush”, ka rënë zjarr në katin e dytë të banesës me qera të shtetases L.T., ku ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e zjarrfikses të cilat po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe Shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Greqi, qëllohet me armë zjarri një shqiptar

Një shqiptar është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Athinë. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:00 në sheshin Attiki. Shqiptari i plagosur, identiteti i...

Përbindëshat e frikshëm që pretendohet se janë parë nga njerëzit

Ju të gjithë mund keni lexuar shumë përralla me përbindësha, dhe keni parë gjithashtu edhe shumë filma me përbindësha. Ato ju kanë nxitur imagjinatën...

U eleminua nga Europa League, tjetër “shuplakë” për Gennaro Gattuson

Federata Italiane ka gjobitur me 3 mijë trajnerin e Napolit, Xhenaro Gatuzo. Komisioni Disiplinor arriti në përfundim se tekniku i të kaltërve ka përdoru...

Djali i Sokol Olldashit flet për zgjedhjet dhe marrëdhënien me Lulzim Bashën

Glauk Olldashi, djali i madh i ish-deputetit të PD Sokol Olldashi ka folur në prag të zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. Ai ka treguar në...

Aksident i trefishtë në Rrugën e Kombit, humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Kombit, në segmentin Milot-Rrëshen. Një trailer është përplasur me mjetin tip "BMW" dhe...