E hënë, 18 Janar, 2021
4 C
Tirana

Para një viti i vdiq e ëma/Bukuria kërkon të lidhë të atin e saj me femrën që ai dashuron

Bukuria e cila ka ardhur posaçërisht nga Danimarka për t’u paraqitur në programin “E diela Shqiptare”, kërkon të bashkojë Mimozën me babanë e saj. E ëma e Bukuries ka ndërruar jetë para një viti, por pavarësisht kësaj, ajo do që babai të jetë i lumtur dhe të vijojë jetën e tij. Ajo do të bashkojë të atin. Z. Bashkim me Mimozën, me të cilën është njohur pak muaj më parë. Siç duket, ai ka rënë në dashuri me të, por znj Mimoza nuk e pranon për shkak të xhelozisë së tij.

Pasi u paraqit në emision, me kërkesë të Bukuries, për të cilën gëzonte shumë respekt, ajo rrëfeu publikisht se arsyeja pse nuk donte që të kalonte jetën me Bashkimin, ishte xhelozia.

“Xhelozia po vret njerëz. Ai më ka thënë mos rri në Facebook. Bashkimi më ka thënë mos lëviz sytë majtas-djathtas. Jam e pakënaqur. Kemi qëndruar ditë bashkë. Xhelozia nuk më pëlqen. Njeriu duket. Më ka vënë 4 roje për të më ruajtur. Ai nuk i ka lënë vend vetes. Unë e desha si motër Bukurien, por me ato gjeste të atij, unë e kam të vështirë”, tha ajo.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Ylli Ndroqi dhe bashkëshortja e tij infektohen me Covid-19

Ndryshimi i emrit dhe logos, zyrtari i Interit komunikon qëndrimin e klubit

U bë me bujë lajmi se Interi do të ndryshonte emrin nga “FC Internazionale Milano” në “Inter Milano” por edhe logon që nga stema...

A do trazojë ujërat në Rusi, rikthimi i krye-opozitarit Sergei Navalni?

Nga: Ekaterina Kotrikadze “Project Syndicate” Aleksei Navalni është gati të trazojë ujërat në muajin më “dembel” në Rusi. Ashtu si në kohën e Bashimit Sovjetik,...

SHBA: Kishte frikë nga koronavirusi, 36-vjeçari jetoi për 3 muaj në aeroport

Një burrë i cili ishte i frikësuar për të kryer një fluturim për shkak të pandemisë së koronavirusit, jetoi i fshehur në një zonë...

Ulet ndjeshëm numri i të prekurve me Covid, 4 viktima

Covid-19 u ka marrë jetën edhe 4 personave në vendin tonë në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë informon se rastet e vdekjes janë...

Studimi/ Një në tetë pacientë të shëruar nga Covid-19 vdesin brenda 5 muajve

Pothuajse një e treta e pacientëve të shëruar nga Covid19  përfundojnë përsëri në spital brenda pesë muajve, dhe një në tetë prej tyre vdesin...