E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Oriola Marashin e “tradhtojnë” të brendshmet, i ‘tregon’ të gjitha (FOTO)

Oriola Marashi është një nga modelet më provokuese shqiptare. Anëtarja e OTR ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për shkak të postimeve ndezëse. Oriola pozon me bikini të limituar, aq sa i dalin në shesh dhe pjesët e saj më intime.

Reçipetat me rrjetë kanë bërë që të dalë gjithë gjoksi i saj. Gjithashtu  edhe pjesa e bikinit nuk e ka mbuluar plotësisht modelen, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës për të zbuluar. Fotot e mëposhtme tregojnë më së mirë se për çfarë bëhet fjalë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...