E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Nuk punonte semafori/Aksident tek ‘21 Dhjetori’, plagosen tre vajza

Në orët e para të ditës, një aksident me pasojë tre persona të plagosur është shënuar tek “21 Dhjetori”, në Tiranë.

Një automjet është përplasur me urbanin e linjës së Sharrës, dhe më pas ka goditur edhe trafikndarësen.

Mësohet se tre vajza kanë mbetur të lënduara, dhe janë dërguar me urgjencë në drejtim të spitalit.

Pretendohet se semafori në kryqëzim nuk ka punuar, dhe kjo është bërë shkak për përplasjen e mjeteve.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...