E diel, 13 Qershor, 2021
17.5 C
Tirana

Opozita e dhunshme në protestë, Rudina Hajdari bën veprimin që nuk pritej

Teksa protesta e opozitës së bashkuar vijonte të ishte e tensionuar, deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari, në vend të ndonjë reagimi, zgjodhi që të bënte disa ndryshime në rrjetin social ‘Facebook’.

Në fillim ajo ndërroi foton e profilit, ndërsa pak minuta më pas edhe foton e kopertinës.

Hajdari po mban një qëndrim ndryshe nga vëllai i saj Kiri, i cili ishte pjesëmarrës në protestë.

Gjithçka nisi që në kohën kur Hajdari vendosi të mos pranonte djegien e mandatit.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Euro 2020/ Hollanda mund Ukrainën në ndeshjen emocionuese me 5 gola

Takim i mbrëmjes, ai midis Hollandës dhe Ukrainës është mbyllur me vrull pasi plot 5 gola u shënuan në pjesën e dytë. Hollanda fitoi...

Gurët e tëmthit, shkaktarët dhe të rrezikuarit

Gurët e tëmthit formohen kur lëngu i grumbulluar në fshikëzën e tëmthit mpikset ose ngurtësohet në copa të vogla materiali të ngjashme me gurët....

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...

Euro 2020/ Anglia dhe Austria e nisin me fitore, 21:00 rradha e “tulipanëve”

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të ditës në Euro 2020. Anglia mundi Kroacinë me rezultatin 1-0 me gol të Sterling në pjesën e...