E diel, 13 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Ish-deputeti i LSI: Duan të shpëlajnë surratin me ca ditë të qelbura në qeveri

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar mbrëmë në orët e vona lidhur me protestën e fundit të opozitës, teksa e ka cilësuar të humbur kryeministrin Rama dhe qeverinë e tij. Ai me anë të një postimi në Facebook thotë se ndjen neveri për greminën në krye të qeverisë.

“Neveri per kete greminen ne krye te qeverise dhe per te gjithe gjirizlleqet qe komentojne ai bashke me breshkat dhe guaket, qe ka ne qeveri.

Ere e neveritshme vjen nga karriget ku jane ulur të perbuzurit, inferioret, te kompleksuarit dhe te poshteruarit, qe duan te shplajne surratin me ca dite te qelbura ne qeveri”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Vdekja e 44 vjeçarit në Velipojë, dhjetra pushues nga Kosova në protestë

Mungesa e mjekëve dhe e vrojtuesve në plazhe ka nxjerrë në protestë dhjetra pushues nga Kosova. Protesta ka ardhur 24 orë pasi në plazhin...

Euro 2020/ Austri- Maqedoni e Veriut, 18:00. Ja shqiptarët që priten në fushë

Europiani më në fund erdhi edhe për Maqedoninë e Veriut, pasi ata marrin pjesë për herë të parë në një turne të këtyre përmasave. Ndeshja...

Provimi i matematikës, maturantët para Ministrisë së Arsimit me kërkesat e tyre

Maturantët në të gjithë vendin kanë protestuar për vështirësinë  e provimit të matematikës me pretendimin se teza ishte e formuluar gabim dhe me tendencë....

PD/ Voton ish-kryetari Berisha. “Kjo garë nuk do ta nxjerrë PD-në më të ndarë”

Me maskë vënë, ish-kryeministri dhe kryetar i PD-së Sali Berisha mbërriti në selinë e PD-së për të votuar për kreun e ri të kësaj...

Korçë/ Mbytet një person në rezervuarin e Gjançit, nuk dihet identiteti

Një person ende i paidentifikuar është gjetur i mbytur në rezervuarin e Gjançit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po merr në pyetje banorët...