E hënë, 14 Qershor, 2021
14.5 C
Tirana

Marina Vjollca së shpejti me një projekt të ri

U bë një kohë e gjatë që Marina Vjollca ishte zhdukur nga ekrani, më konkretisht pas përfundimit të spektaklit “C’est la vie”, rreth një vit më parë.

Pas shumë zërave nëse do të rikthehej sërish në ekran, tashmë ajo e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Në bazë të postimit të saj në Insta Story, duket se nuk bëhet fjalë vetëm për një projekt, por për disa.

“Së shpejti, projekte të reja”, shkruan Marina. Ajo nuk ka dhënë asnjë detaj më shumë lidhur me projektet, ndërsa nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Një ditëlindje dhe një ditëvdekje

Nga Sokol Balla Gramoz Ruçi bën 70 vjeç në dhjetor, por zëre se ditëlindja e tij ka qënë dje. Tre dekadat e jetës politike të...

Euro 2020/ Hollanda mund Ukrainën në ndeshjen emocionuese me 5 gola

Takim i mbrëmjes, ai midis Hollandës dhe Ukrainës është mbyllur me vrull pasi plot 5 gola u shënuan në pjesën e dytë. Hollanda fitoi...

Gurët e tëmthit, shkaktarët dhe të rrezikuarit

Gurët e tëmthit formohen kur lëngu i grumbulluar në fshikëzën e tëmthit mpikset ose ngurtësohet në copa të vogla materiali të ngjashme me gurët....

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...