E martë, 21 Shtator, 2021
18.5 C
Tirana

Nuk e fsheh më, Arbana Osmani tregon fytyrën e djalit të saj (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani, është treguar gjithmonë e rezervuar sa i përket jetës së saj personale, për të cilën, përveç spekulimeve të ndryshme nuk është se dihet shumë.

Edhe në fotot e shumta që ajo hedh në rrjetet sociale, moderatorja nuk e publikon asnjëherë fytyrën e djalit të saj. Ajo është kujdesur që gjithmonë të postojë foto apo video, ku djali duket shumë pak apo është me kurriz nga kamera.

Por kësaj here Arbana duket se e ka thyer “rregullin e artë” të saj, teksa ka ndarë një foto me djalin e saj duke shijuar kafen e mëngjesit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...