E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Dua Lipa bën markën e famshme të flasë shqip dhe e pa e gjithë bota

Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka ndarë me të gjithë një lajm vërtet pozitiv. Në prag të mbërritjes së saj në Kosovë, për festivalin “Sunny Hill”, Dua ka zbuluar se tashmë është imazhi i “Yves Saint Laurent Beauty”.

Ajo ka treguar parfumin e ri të markës së famshme, që do të quhet LIBRE, dhe do të thotë “e lirë”. “Krenarë që më në fund po zbuloj LIBRE, aromën e re të lirisë nga Yves Saint Laurent Beauty”, ka shkruar Dua.

Por prisni, nuk mbaron këtu!

Marka e famshme në fjalë ka shkruar në gjuhën shqipe “unë jam e lirë” dhe praktikisht e ka parë e gjithë bota, ose më saktë “të gjithë ata që janë përdorues të rrjetit social Instagram”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...