E hënë, 21 Qershor, 2021
32.5 C
Tirana

Një tjetër lëvizje e bujshme? Gazetarja e paralajmëroi ‘live’, ja për çfarë bëhet fjalë (VIDEO)

Së shpejti në mediat tona do të ndodhë një tjetër lëvizje e bujshme. Kjo gjë është paralajmëruar nga gazetarja Beti Njuma. Moderatorja Beti Njuma tentoi të zbulojë diçka nga planet e afërta të analistit Alfred Lela.

“Alfred Lela faleminderit që ishe në studio me ne, që ndave opinionet e tua dhe besoj do të jesh shumë shpejt edhe herë të tjera, në këtë studio dhe jo vetëm. Le t’ia lemë surprizë teleshikuesve”, mbylli intervistën gazetarja Beti Njuma.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

10 shprehje nga Servantes, që duhet t’i lexojmë të paktën një herë

"Mos u lut kurrë për diçka që ke mundësi ta fitosh". "Të vërtetën tërhiqe sa të duash, ajo kurrë nuk këputet dhe gjithmonë del mbi...

Kosova padit Malin e Zi, kërkon kthimin e 4.500 metrave katrorë në Budva

Ministria e Drejtësisë së Kosovës ka paditur Komunën e Budvës dhe kompaninë “Sunraf Beach Properties”, duke kërkuar kthimin e rreth 4,500 metrave katror pronë...

Dikur garonte si burrë, sot grua, Laurel Hubbard pranohet në Lojërat Olimpike

Laurel Hubbard do të bëhet sportisti i parë transgjinore që do të garojë në Lojërat Olimpike pasi të jetë zgjedhur për ekipin e grave...

Biznesmenit të njohur tentohet t’i digjet lokali, arrestohet “Ujku” në Sarandë

Pas atentatit ndaj biznesmenit të njohur në Sarandë, një person ka tentuar ti digjte lokalin. Policia ka prangosur autorin e njohur me nofkën “Ujku”....

Profil/ Kush është Denzel Dumfries?

Denzel Dumfries ka qenë çelësi i të dy fitoreve për Holandën deri më tani, por ka bërë një rrugë të gjatë nga fillimet e...