E mërkurë, 27 Janar, 2021
1 C
Tirana

Ndryshon orari, ja kur pritet të luhet Partizani-Vllaznia

Sfida e javës së parafundit të kampionatit midis Partizanit dhe Vllaznisë do të luhet të premten në orën 17:45. Në fillim nga FSHF-ja ishte planifikuar në orën 20:45.

Takimi mes 16-herë kampionëve të Shqipërisë dhe shkodranëve është vendosur të luhet në “Air Albania”.

Partizani ka shanse minimale për të siguruar pjesëmarrjen në Ligën e Europës, ndërsa Vllaznia shpreson te shmangia e vendit të tetë (play-out) pas fitores së bujshme 1-0 kundër Kukësit ditën e diel.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...