Politikë

Ndocaj shpërthen në sharje: Denar b*tha, o parazit (video)


               Publikuar në : 14:36 - 12/07/19 M. S

Eduart Ndocaj ka reaguar në rrjetet sociale, pas rinumërimit të 11 kutive në Bashkinë e Lezhës nga KQZ. Nga rinumërimi, rezultuan në total 4 vota më shumë për kandidatin Eduart Ndocaj. Ai me anë të një videoje të shpërndarë në profilin e tij Facebook, e ka konsideruar KQZ-në një institucion kriminal, i cili prej 29 vitesh tallet me votën e lirë të shqiptarëve.

“Çdo shqiptar, për një institucion kriminal që ka kryer krimin ndaj demokracisë në 29 vite, duke mbajtur peng votën e lirë, votën e qytetarëve, duke u tallur me ankimuesit siç bën Denar Biba që thotë janë mjeranë ankimuesit.

Një bandit i veshur me kollare, paguhet me taksat e shqiptarëve dhe tallet me votën e shqiptarëve, një parazit i shoqërisë. Ne kemi kërkuar hapjen e kutive, dhe hapjen e listave sepse aty janë hedhur 50 % të votave që s’janë regjistruar fare. Ne kemi kërkuar ankimim për qytetarët që nuk jetojnë në Shqipëri fare.

Denar Biba e quan mjeran dhe fakir denoncuesin, jo punëdhënësin e tij si i jep punë, një servil i Ramës, një rrishën në tule të bythës së Ramës ky Denar Biba.

Një parazit i kryeministrit të Shqipërisë, një kamikaz i Edi Ramës. Dhe del e na jep leksione duke manipuluar voten e qytetarëve.

Në 10 kuti u gjetën 2 kuti të manipuluara. Po në 200 kuti të tjera, sa kuti janë të manipuluara Z. Denar bytha se se ke Biba, ti je Bibaaa. Biba ne i themi pulës së detit. Ti je Denar Biba”.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT