Stil

“Mund të martohem sërish”, Eneda Tarifa i kërkon falje vajzës


               Publikuar në : 14:33 - 18/08/19 Enno

Eneda Tarifa ka bërë një rrëfim tepër të sinqertë për marrëdhënien e saj me të bijën, duke prekur publikun.

E ftuar në emisionin “Treshat”, këngëtarja rrëfeu se shumë herë, në mënyrë të pavetëdijshme, nervat dhe streset e punës ia shkarkon të voglës së saj, Arias.

Ndodh, por e marr dhe ja shpjegoj, madje shpesh i kërkoj dhe falje. Unë di të them më fal. Vajzës i kërkoj shpesh falje”, u shpreh këngëtarja e emocionuar, duke marrë duartrokitjet e sallës.

E pyetur nëse mendon për një martesë të dytë në të ardhmen, këngëtarja u përgjigj: “Ndoshta po. Po të gjej njeriun e duhur, po”.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT
Këtë e pëlqejnë %d blogues: