E diel, 13 Qershor, 2021
15.5 C
Tirana

“Mos flit ose të vrasim!”/ U ndesh me grabitësit e Rinasit, ja dëshmia e qytetarit

Një qytetar është ndeshur me autorët e grabitjes së aeroportit të Rinasit.

Sipas “Report Tv”, ai i ka hasur ata në momentin e djegies së automjetit në zonën e Bathores, teksa i pyeti: “Përse e digjni makinën?”

Mirëpo, autorët i janë kthyer duke e kërcënuar dëshmitarin që nuk kishte dijeni për ngjarjen.

“Mos flit asgjë ose të vrasim”, mësohet t’i kenë thënë grabitësit qytetarit.

Sipas dëshmisë së dëshmitarit, grabitësit janë larguar me biçikletë ndërsa kishin me vete edhe disa çanta.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Belgjika mposht me lehtësi Rusinë, Lukaku i dedikon golin Eriksen (Video)

Përfundon ndeshja midis Belgjikës dhe Rusisë, e vlefshme për grupin B të kompeticionit europian ''EURO 2020''. Skuadra e drejtuar nga Martinez ka shkatërruar rusët...

VOA: Takimin më të vështirë, Biden do e ketë me Erdogan

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të takohet me presidentin amerikan Joe Biden të hënën në takimin e nivelit të lartë NATO-s për diskutime...

Putin nënshkruan ligjin që mbron të dhënat e zyrtarëve të sigurisë

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka nënshkruar një ligj që po vlerësohet se mund të pengojë përpjekjet për ekspozimin e korrupsionit ose kërkesën për llogaridhënien...

Itali: Vaksinimi me AstraZeneca, vetëm për personat mbi 60 vjeç

Vaksina Astrazeneca në Itali do të përdoret vetëm për njerëzit mbi 60 vjeç. Lajmi vjen pas rasteve të rralla të trombozës që kanë ndodhur...

Shqipëria ngjitet në çatinë e botës, por me cilat prioritete?

Shqipëria u zgjodh dje anëtare e përkohshme në Këshillin e Sigurimit. Duke filluar nga 1 janari i vitit 2022, Shqipëria do të ulet për...