E diel, 17 Janar, 2021
-1 C
Tirana

“Luli gënjen edhe kur e pyet sa është ora”, Balla publikon videon

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, ka publikuar një video me deklaratën e Bashës, i cili thotë se listat e hapura janë një ide e vlefshme.

Duke cituar Jozefina Topallin, Balla shkruan se sot Basha është kundër listave të hapura, kundër votës së qytetarëve.

“Jozefina ka gjithmonë të drejtë: Luli gënjen edhe kur e pyet sa është ora.
Pak kohë më parë thoshte se listat e hapura janë një ide e vlefshme.
Sot është kundër listave të hapura, kundër✌️votës së qytetarëve jo vetëm për partinë, por edhe për kandidatin që preferon”, shkruan ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...