E enjte, 17 Qershor, 2021
15.5 C
Tirana

Ledri Vula: Jam i gatshëm të krijoj familje

Reperi i njohur Ledri Vula, i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “N’drrimi i natës”, ka treguar se është i gatshëm të krijojë familje. Një dëshirë kjo e shprehur nga Ledri, ka bërë të kuptojmë se ai nuk i frikësohet jetës familjare, përkundrazi, është shprehur optimist për të treguar rolin e tij si prind.

Por, pavarësisht dëshirës së madhe që ka treguar, se është i gatshëm të krijojë familje, reperi nuk i është përgjigjur pyetjes nëse është në një lidhje. Gjithmonë e kemi parë se është i vendosur për ta mbajtur jetën personale larg syrit të publikut. Në emision, Vula ka zbuluar se arsyeja kryesore e cila e nxit të mendojë për rolin e babait, janë fëmijët dhe mendimet e miqve të tij.

“Më thonë se ndjesia e të qenit prind është shumë e veçantë, dhe dua ta provoj këtë lumturi”, shprehet Ledri.

“Jam shumë i gatshëm të krijoj familje. Si mund mos të jem i gatshëm kur shoh shokët e mi me fëmijë, si pëllumba. Unë luaj me fëmijët e tyre si t’i kem të mitë. Kur i shoh rrethin shoqëror që janë bërë prindër, them edhe unë dua. Ata dalin me fëmijë, kurse unë nuk mundem. Kush është bërë prind thotë që ajo ndjenjë ta ndryshon jetën. Dua ta di si është kjo ndjenjë që e keni përjetuar ju”, tha ndër të tjera Ledri.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Reporterët pa Kufij: Rusia po i vret mediat e pavarura

Reporterët pa Kufij paralajmëruan për “zhdukjen graduale” të mediave të pavarura në Rusi dhe i kërkuan presidentit Vladimir Putin që të shfuqizojë të ashtuquajturin...

Italia ”shkërmoq” Zvicrën dhe kalon në raudin tjetër të ”Euro 2020”

Përfundon ndeshja e Grupit C. Italia ka mundur me rezultatin e pastër 3-0, Zvicrën dhe është kualifikuar në raundin tjetër të “EURO 2020”. Ndeshja u...

Irani synon blerjen e satelitëve rusë

Njoftimet se Irani po kërkon të blejë një sistem satelitor rus të avancuar nuk janë "veçanërisht shqetësuese" për sigurinë e trupave amerikane në rajon,...

Padia e Metës për Teatrin Kombëtar, Kushtetuesja tërhiqet për të marrë vendimin

Ka përfunduar pas 12 orësh, seanca në Gjykatën Kushtetuese për çështjen e shembjes së Teatrit Kombëtar, e cila filloi mëngjesin e sotëm rreth orës...

“Mos përdor gjuhën e Bashës”/ Spiropali debat me Abilekajn për 25 prillin

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe gazetari Enton Abilekaj, janë përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme. Të ftuar në emisionin ''Open''...