E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

“Ky është viti i fundit që bëj Për’puthen”, Olsa tregon vendimin e papritur

Sezoni i tretë i “Përputhen” në Top Channel ka ngjallur sërish polemika. Vemendja është e madhe, ndërsa të rinjtë kanë zgjedhur që të gjejnë dashurinë në një emision.

Autorja e programit, Olsa Muhameti, në një bashkëbisedim me ndjekësit në rrjetet sociale, ka treguar se ky mund të jetë programi i fundit i saj, për ti dedikuar kohë më pas pushimit.

Ajo ka zbuluar planet e saj për të ardhmen, pasi ky sezon të mbyllet. Olsa ka treguar se ky mund të jetë ndoshta viti i fundit që bën “Për’puthen”, dhe për këtë e ka një arsye.

“Mendoj se ky është viti i fundit që bëj Për’puthen. Kështu që do të më duhet të pushoj”, shkruan autorja në një ‘mini-intervistë’ të zhvilluar me ndjekësit në Instagram. Megjithatë, ajo shkruan se pas kësaj do të vijë me një program të ri, ndonëse nuk ka treguar asgjë më shumë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...