E hënë, 29 Nëntor, 2021
9.3 C
Tirana

Kur do përfundojë izolimi? Ermali i dedikoi një këngë, reagon Pëllumb Pipero (VIDEO)

Aktori e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi, i ka dedikuar një këngë mjekut infeksionist Pëllumb Pipero. Ky i fundit, gjatë gjithë kësaj kohe ka ndihmuar qytetarët me këshillat e tij për koronavirusin.

Mbrëmjen e djeshme në “Open”, Pipero ka qeshur kur në sfond iu vendos kënga e Ermalit. Mjeku komunikoi live me Ermalin, duke treguar se ata njihen personalisht.

“Pëllumb Pipero është ëndrra e çdo fisi, sepse besoj të gjithë do donin ta kishin dajë apo xhaxha për t’u konsultuar. Tani po mendoj t’i bëj një film”, tha Ermali.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“I dashuri më hoqi unazën nga dora, kur mësoi se kisha dy djem”

25-vjeçarja nga Durrësi, e cila braktisi familjen për 1 javë për t’u strehuar te familja e të dashurit, ka rrëfyer për emisionin “Me Zemër...

“Mes jetës edhe vdekjes”, Adriana Matoshi me tumor në kokë

Aktorja e njohur dhe deputetja në Kuvendin e Kosovës, Adriana Matoshi, ka njoftuar lajmin e hidhur se asaj i është rikthyer sërish tumori në...

Presidenti i infektuar dekreton kryeministrin përmes një ‘kutie xhami’

Presidenti çek Milos Zeman, ka dekretuar kryeministrin Petr Fiala, ndërsa qëndronte brenda një kutie xhami pasi rezultoi pozitiv për koronavirusin. Presidenti Milos Zeman dhe...

Einxhel dhe Dj Dagz nuk i rezistojnë dot njëri-tjetrit, me duar të shtrënguara

Në "Big Brother" janë vënë re mjaft afrimitete nga lojtarët. Pas ikjes së Semit, brenda shtëpisë është vënë re një afrimitet mes Donaldit dhe...

Skandaloze/Shtyhet ndeshja e Elbasanit, stadiumin e ka për të tjerët!

Cilido ekip i Kategorisë Superiore dhe Kategorisë së Parë mund të gjejë strehë në stadiumin “Elbasan Arena”, por për një klub ky impiant është...