E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

“Ku e ke Albin?”, si përgjigjet Klaudia Pepa në videon ‘live’

Ndarja e balerinës Klaudia Pepa me Albi Nakon bëri bujë të madhe në median rozë. Edhe deklarata e saj se e do Albin si një vëlla bëri namin në rrjet, duke shkaktuar një mori komentesh e reagimesh.

Por, duket se Klaudia Pepa e ka lënë pas tashmë këtë histori teksa vijon karrierën e saj si balerinë në Itali.

Megjithatë, ndjekësit e saj nuk i ndahen, duke i kujtuar herë pas here ish-bashkëshortin, Albi Nakon.

Balerina është shfaqur sot në një video live në Instagram, ku ishte në praninë e motrës, së ëmës dhe gjyshes së saj.

“Ku e ke Albin?”, ka pyetur një ndjekës, ndësa Klaudia u përgjigj:

“Me të thënë të drejtën nuk e di ku është, por e përshëndesim Albin”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zbardhet ekspertiza mjekoligjore për vd*kjen e katër rusëve në Qerret

Afro 45 ditë nga humbja e jetës së katër turistëve rusë, Instituti i Mjekësisë Ligjore ka mundur të përcaktojë shkakun fillestar. Katër turistët rusë u...

“Do të të vras, mbys fare”, banori me skizofreni kërcënon fëmijët

Disa banorë në një lagje të Bashkisë Dimal, ose Urës Vajgurore, iu drejtuan emisionit “Stop” në Tv Klan për ndihmë, pasi fqinji i tyre...

“Si jemi gjallë pas xhirimeve në ato kushte”, Reshat Arbana nxjerr të pathënat

Reshat Arbana është pa dyshim një nga aktorët më të mëdhenj shqiptarë. Ka realizuar rreth 40 role, shumë syresh të paharrueshëm. Kur ishte fëmijë,...

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...