E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
1.5 C
Tirana

Atifete Jahjaga, si ka qenë dhe si është bërë (foto)

Tashmë është kthyer në trend që personazhet VIP, të kryejnë një sërë transformimesh. Ndonëse nuk ka patur një koment për ndonjë ndërhyrje të mundshme, ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka një ndryshim të madh gjatë viteve.

Hunda, forma e buzëve, etj, janë ndryshe, duke lënë vend për hamendësime se ish-presidentja ka kryer operacione plastike. Diferenca është evidente po të krahasosh fotot ndër vite. Pavarësisht aludimeve, Atifete Jahjaga është në formë të shkëlqyer.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...