E shtunë, 21 Maj, 2022
25.5 C
Tirana

Etiketa

Albi Nako

Video bullizuese me vajzën e vogël, Erjona Rusi kërkon falje publike

Gjatë 24 orëve të fundit, një video virale shqetësoi shumë prindërit ku kryqëzuan stafin e emisionit “T’ka mami yll” për bullizëm. Shumë personazhe VIP...

Albi Nako dhe Alba Hoxha ndahen pas 4 vitesh lidhje (FOTO)

Pas gati 4 vitesh lidhje, Albi Nako dhe Alba Hoxha janë ndarë përfundimisht nga njëri-tjetri. Çifti duket se kanë mbyllur raportin njëherë e mirë,...

“E hodha unë hapin i pari”/ Albi Nako dhe Alba Hoxha flasin për herë të parë për lidhjen e shumëpërfolur

U bë një kohë e gjatë që në media flitet vazhdimisht për raportin e dashurisë mes koreografit Albi Nako, dhe balerinës Alba Hoxha. Të...

VIDEO/ U përfol se u ndanë, Albi Nako i beson ‘postin’ e rëndësishëm Alba Hoxhës

Për një kohë të gjatë, Albi Nako dhe Alba Hoxha ishin në qendër të mediave rozë për shkak të një lidhje që u diskutua...

Foto/ Albi Nako publikon pamjet, si reaguan balerinët gjatë tërmetit të frikshëm

Koreografi Albi Nako ka ndarë me ndjekësit e tij në “Instastory” disa pamje që tregojnë momentet e panikut të trupës së tij të baletit...

Shokon Albi Nako: Kam mbajtur gjarprin në krevat, nuk e kisha bashkëshorte (video)

Në emisionin "Opinion" është trajtuar tema "Dashuria për kafshët", ku të ftuar në panel kanë qenë një sërë personazhesh të njohur që kanë demonstruar...

Çfarë ndodhi? Kush e bëri të qajë Elvana Gjatën

Elvana Gjata ka ‘elektrizuar’ publikun me performancën e saj në Zurich para pak ditësh dhe kjo duket qartë edhe në videon e publikuar nga...

Albi Nako flet për ndarjen: Marrëdhënia me Albën …

Shumë media aluduan se marrëdhënia mes Albës dhe Albi Nakos kishte marrë fund. Pretendohej se shkak për këtë vendim ishte bërë mosdëshira e prindërve...

Albi Nako dhe Alba Hoxha ndahen pas dy vitesh/ Koreografi: “Ku gabova?!”

Një muaj më parë, Albi Nako dhe Alba Hoxha e hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami, dhe prej kohësh nuk janë parë më bashkë. Këto detaje...

Ndahen pas 2 vitesh, prindërit e Albi Nakos kundërshtojnë martesën me Alba Hoxhën (foto)

Ndonëse Albi Nako dhe Alba Hoxha asnjëherë nuk e pranuan marrëdhënien e tyre, shpeshherë u fotografuan bashkë, e madje u përfol se do të...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...