Shqipëria

Kthjellime e vranësira, zbuloni surprizat e motit për sot

               Publikuar në : 08:21 - 16/03/19 S.N

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta do të dominojnë deri në mesditë në pjesën më të madhe të territorit. Pasditja dhe mbrëmja mbetet me kthjellime në pjesën më të madhe të vendit, por vranësira të shpeshta paraqiten në zonat përgjatë kufirit lindor.

Temperaturat e ajrit do të rriten në të dy vlerat ekstremale ditore duke u luhatur nga 2 gradë mëngjesi deri në 20 gradë mesdita.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT