Politikë

Kryesia ekzekutive e LSI emëron sekretarin për pushtetin lokal


               Publikuar në : 18:10 - 08/11/19 M D

Në kuadër të riorganizimit dhe zhvillimit të zgjedhjeve në strukturat e partisë, Kryesia Ekzekutive e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka zgjedhur sekretarin e pushtetit lokal.

Në mbledhjen e sotme, kjo parti ka emëruar në këtë post Petrit Sinën.

Sina ka drejtuar më herët Bashkinë e Beratit.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT