E hënë, 18 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Këngëtarja e infektuar fotografohet jashtë banesës, bëhet lajm se theu izolimin

Këngëtarja e njohur, njëkohësisht edhe deputete PDK-së, Eliza Hoxha, e cila rezultoi me koronavirus pak ditë më parë, ka thyer rregullat e izolimit duke dalë nga shtëpia.

Sipas IKSHPK-së, personat e infektuar duhet të vetizolohen dhe të mos dalin jashtë në mënyrë që të mos përhapet infektimi.

Deputetja është fotografuar sot para banesës së saj dhe është bërë lajm në mediat kosovare se si e ka thyer masën e izolimit.

Pas këtij lajmi, ka reaguar vetë këngëtarja e cila ka thënë se ka dalë për të marrë një ilaç për mushkëritë.

“…Nuk po ta bijshin në shpi rentgenin për mushkëri….turp të keni me këso gjanash e pa pikë konsiderate për shëndetin”, tha ajo

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Befason Çiljeta: Do votoj Ramën, demokratët janë të zhgënjyer nga Basha

Do të mbahet mend si një nga këngëtaret që ka qenë e pozicionuar hapur krah Partisë Demokratike, madje ka qenë pjesë e disa mitingjeve...

Nga këmbët tek buzëqeshja: Vipat që kanë siguruar pjesë të trupit të tyre

Njerëzit e famshëm janë të njohur për bërjen e gjërave të pazakonta dhe për shpenzimin e shumave të mëdha. Ndërkohë, disa prej tyre kanë...

Pse populli nuk e kupton, që zgjedhjet e 25 prillit janë shitur nga Basha?

Nga: Kreshnik Spahiu 5 vjet më parë kam përjetuar një nga ngjarjet më të hidhura në politikë. Isha në Peshkopi gjatë fushatës elektorale për zgjedhjet...

Gjermani, kush nuk pranon karantinën do të mbahet në qëndra paraburgimi

Gjermanët që refuzojnë të karantinohen pasi rezultojnë pozitiv ndaj Covid do të mbahen në qendrat e paraburgimit sipas rregullave të reja të përgatitura nga...

Futbollisti shqiptar firmos kontratë të re me klubin e Premier Ligës

Futbollist Meritan Shabani ka firmosur një kontratë të re me skuadrën e Volvesit në Angli. Trekuartisti 21-vjeçar ka firmosur një kontratë të re deri në...